Saturday, April 6, 2013

Rrahje e dy shoferve ne mes te rruges, shikoni arsyen pse ndodhi kjo.. (Video)


Toyota Supra i shperthen gjoksin! (VIDEO)NUK KA VAZ NE BOTE QE I LUAN BYTHET ME BUKER SE KJO (VIDEO)

ATLETJA QË THEU LIGJET E FIZIKËS SHIKONI CFARË USHTRIMESH REALIZOI QË U NDALUAN RREPTËSISHTË NGA KOMISIONI (VIDEO)


Mbyten dy gra në Devoll (VIDEO)
Kjo është Skena më Provokuese në Historinë e Big Brother (VIDEO)

Shikoni se ne cfar gjendje ka incizu veten kjo Vajze (VIDEO)

Tronditëse: USHTARI VDES LIVE PARA KAMEREES ME NJË PLUMB NË KOKË (VIDEO 18+)

Bleona Qerreti ‘çmend’ publikun gayKëngëtarja e famshme shqiptare, e cila ka nisur një karrierë të suksesshme ndërkombëtare, së fundmi ka qenë e ftuara ‘VIP’ në një festë në Palm Springs që organizohet çdo vit për komunitetin LGBT.
Shfaqja, e quajtur “White party”, ndër vite ka pasur si të ftuar specialë emra të rëndësishëm në industrinë e muzikës botërore, si: J.Lo, Lady Gaga, Kesha etj. Bleona ka dhuruar performanca përpara publikut gay dhe ka kënduar këngën e saj më të fundit ‘Withou you”. Ajo u shfaq me dy fustane plot gurë, të dizenjuar enkas për këtë event. Po ashtu, edhe balerinët që e shoqëronin gjatë performancës kishin veshje me logon “Bleona”, dhe me të njëjtën logo janë shpërndarë edhe bluza, syze, topa e kapele,transmeton bluetooth.
Në siten ku prezantohen aktivitetet, shkruhet se shfaqja në fjalë i dedikohet muzikës që duan gay-t, më konkretisht, është festivali më i madh për muzikën që kërcen ky komunitet në botë.

RITA ORA Ja çfarë mashkulli kërkojRita Ora ka zbuluar preferencat e saj për meshkuj. Këngëtarja me prejardhje kosovare thotë se është në kërkim të një mashkulli i cili nuk do ta pengoj në të jetuarit e jetës së saj dhe i cili do ta ndihmoj atë që të ‘rritet’ si person.
Ylli 22-vjeçe e pyetur se çfarë kërkon nga një mashkull, është përgjigjur: “E dua dikë i cili më bën të rritem si person dhe i cili do të më ndihmoj të arrij potencialin tim të plotë”.
Ajo gjithashtu ka deklaruar se e tmerron të menduarit për të hequr dorë nga karriera muzikore, pasi të qenit një këngëtare, ka qenë ëndrra e saj e vetme.

Shkencëtarët: Vdekja nuk ekziston…Të gjithë besojmë se kemi një jetë mbi tokë. Pas një periudhe kohe vdekja i vjen secilit dhe ne besojmë se do vdesim sepse ashtu na është thënë. Por askush nuk ka ngritur pyetjen çfarë ndodh me shpirtin e njeriut, ku shkon ai dhe më e rëndësishmja a vdes njeriu. Teoria e re shkencore thotë se “vdekja nuk është akti final”, shkruan në blogun e tij Robert Lanca, ekspert për teknologjinë e avancuar të qelizave,transmeton tema.
Njëri nga aspektet e njohura të fizikës kuantike është se disa aspekte nuk mund të parashikohen në mënyrë absolute. Në vend të kësaj, ekziston një sërë observimesh të mundshme, secila me probabilitet të ndryshëm. Një shpjegim i shpeshtë, interpretimi i “shumë botëve”, thotë se çdonjëra nga këto observime të mundshme korrespondon me një universum tjetër (multiuniversum). Teoria e re shkencore e quajtur biocentrizmi shumë pak ka spastruar këto ide. Ekziston numër i pakufishëm i universumeve dhe gjithçka që do të mund të ndodhte, ndodh brenda tyre.
Vdekja nuk ekziston në kuptimin e plotë në këta skenarë. Të gjitha universumet e mundshme ekzistojnë në të njëjtën kohë, pa marrë parasysh se çka ndodhë brenda tyre. Edhe pse trupat tonë janë të përcaktuar që të asgjësohen, ndjenja e jetës – “Kush jam unë?”, është në të vërtetë një fontanë me energji prej 20 vatësh e cila e kontrollon trurin. Mirëpo kjo energji nuk zhduket pas vdekjes. Njëra nga aksiomat më te besueshme të shkencës është ajo se energjia kurrë nuk vdes, ajo nuk mund as të krijohet as të asgjësohet

Joana e nxjerr në shesh


Peveq lidhjes qe ka krijuar aty brenda.Joana shfaqet me tanga në ambientet e shtëpisë së famshme, pa u shqetësuar aspak për praninë e banorëve apo të kamerave.

Vesa: Shqiptarët e kanë gjakun muzikë

Vesa Luma
Ylli shqiptar, Vesa Luma, beson se shqiptarët janë tejet të apasionuar pas muzikës, ndërsa kjo nuk është rastësi sipas bukuroshes bjonde.
 Vesa, e cila është e martuar me reperin dhe tekstshkruesin, Big Basta, ka shfrytëzuar Facebookun për të shprehur mendimin e saj mbi shqiptarët dhe lidhjen e popullit tonë me muzikën, me ç’rast ka folur duke u bazuar nga eksperiencat e mëparshme në spektaklet e talentëve të këndimit.
“Është e pamundur. Sa herë shoh spektakle të talentëve dhe audicione muzikore, edhe pse me përvojë si konkurrente ashtu dhe si juri, përsëri mallëngjehem shumë”.
“Një gjë është e sigurt – shqiptarët e kanë gjakun muzikë”, është shprehur Vesa në Facebook.
Së fundmi Vesa Luma ka lansuar këngën me videoklip “24 Orë” që është pritur shumë mirë nga publiku

Gazetarja ben skandal tronditi shikuesit (VIDEO)

unitled

Gazetarja ben skandal tronditi shikuesit (VIDEO)

Ish i fejuari dyshohet për vrasjen e LeonorësLeonora Rekaliu, 18-vjeçarja nga Dobratini i Podujevës, e cila ishte zhdukur një javë më parë, është gjetur e vdekur. Babai i saj akuzon ish-të fejuarin e vajzës së tij si autor për zhdukjen dhe vrasjen e Leonorës.
Ai ka thënë për gazetën “Kosova Sot” se nga ana e policisë nuk ka pasur seriozitetin e duhur në lidhje me këtë ngjarje. Ndëkohë që komandanti i Stacionit Policor të Podujevës ka pohuar se policia po vijon hetimet dhe është në pritje të rezultateve të autopsisë. Policia i ka në listën e të dyshuarve katër persona.
Ali Rekaliu, babai i Leonorës, shpjegon se vajza e tij ishte e fejuar dy vjet dhe se në qershor të vitit të kaluar ishte prishur fejesa nga i fejuari i saj. “Leonora ka qenë e fejuar dy vjet dhe në qershor të vitit 2012 është prishur fejesa nga i fejuari i saj, me pretendimin se nuk e donte më, mirëpo edhe gjatë fejesës ai e ka dhunuar. Leonora, ashtu si e njohin të gjithë, ka qenë një vajzë e mirë, e urtë, e qeshur”, është shprehur babai i Leonorës.
Isak Ejupi, komandant i Stacionit të Podujevës, thotë se hetimet në lidhje me ngjarjen vazhdojnë dhe se policia në listën e saj i ka 4 persona të dyshuar, mirëpo ende nuk ka një provë që i lidhë ata me zhdukjen apo me vrasjen e Leonora Rekaliu

RRAHJE EXTREME ,KUSH ESHTE I DOBET MOS TA SHIKOJE VIDEO

Krenaria më e madhe e Shkëndijes ! Të Pasmet (FOTO)

47
Tiranë është gati e vështirë që emrin e Shkëndije mujajt të mos e lidhim menjëherë me vithet e saj .. Ajo kudo pozon me dhe vetëm për to. Për një moment kishim harruar që vajza sexy është edhe këngëtare.

Porta e hekurt i merr jetën Zenelit, para syve të së ëmësNjë aksident i rëndë tragjik i ka marrë jetën të martën që shkoi vogëlushit shqiptar nga Kosova Zenel C. në Iragna të kantonit të Tesinës. Porta e rëndë metalike e oborrit të ndërtesës ku banon familja e Ali C., babait të Zenelit ka rënë mbi trupin e fëmijës dy vjet e gjysmë dhe e ka shtypur atë duke shkaktuar vdekjen e tij pas pak orësh.
“Dera e ka goditur Zenelin tim. Askush nuk mund ta pranojë se im bir nuk do të kthehet më”, thotë babai, Ali C., 25 vjeç, i cili Zenelin e kishte fëmijën e vetëm, transmeton Albinfo.ch.
Ai tregon se në momentin kritik vetë ndodhej në punë. Ishte një ditë me diell dhe, pas një kohe të gjatë me mot të lig, vogëlushi kishte dalë të luante më në fund jashtë shtëpisë. Bashkëshortja e Aliut, Afrorja, ishte duke pastruar dyshemenë ndërsa babai i tij kishte mbyllur portën e hekurt dhe po fliste me një vajzë në rrugë.
Në atë moment Zeneli kureshtar është ngjitur në portën e hekurt, kur, papritmas ajo kishte dalë nga vendi dhe ishte rrënuar përtokë, direkt mbi të, shkruan blick.ch. Vogëlushin e shtyp dera e hekurt para syve të nënës dhe të gjyshit.
Ambulanca vjen pas 15 minutash dhe së shpejti vjen edhe helikopteri i Rega-s. “Për dy orë ekipet shpëtimtare kane luftuar për jetën e Zenelit të vogël. Por nuk ia dalin. Djali im vdiq”, thotë Aliu.
Ai nuk arrin të kuptojë se si ka mundur të ndodhte ky aksident. Porta deri atë ditë ka qenë në rregull.
Tash pranë vendit të tragjedisë mbretëron heshtja. Zeneli, vogëlushi simpatik dhe çapkën, i përkëdheluri i gjithë ndërtesës, nuk është më për të sjellë gjallëri

Kim Kardashian me gjoks “shpërthyes” (FOTO)Kim Kardashian është komentuar shpesh për stilin e saj të veshur. Por kësaj here ajo është fotografuar me disa miqtë e saj,teksa kishte veshur një fustan me një dekolte shumë të hapur.
32-vjecarja po pret fëmijën e saj të parë,por format e saj të mbushura i tregojnë “hovin” e mëtejshëm që i ka dhënë shtatëzania.
Edhe pse duket qartë shtimi në peshë, gjë që është i zakonshëm tek çdo femër shtatzënë, Kim Kardashian është shprehur se nuk ka shtuar aspak,thekson 

JENNIFER NICOLE LEE 0 komente I bën meshkujt për vete


Është një fanatike e fitnesit dhe nuk është rusprizë të themi se trupi i saj është perfekt. Nuk gjen asnjë arsye të hezitojë të zbulojë linjat Jennifer Nicole Lee e cila është shfaqur në një set të ri fotosh të realizuara buzë një pishine të enjten e kaluar. 37 vjeçarja lehtësisht i ka bërë për vete të gjithë meshkujt ndërsa femrat padyshim ziliqare. Për të rritur shkallën e provokimit ndaj paparacëve, Jennifer ka rrëmbyer një banane duke e konsumuar me delikatesë.

E ZE BARKU NE NJE EMISION LIVE BEN SKANDAL (VIDEO)

Image18-300x204


Friday, April 5, 2013

Ja shkel fustanin Angelina Jolie


Angelina Jolie do të duhet të këshillojë më mirë shoqëruesit e saj për të mbajtur distancën e nevojëshme në varësi të llojit të veshjes. Këtë herë,aktorja është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë përtej fundit të këmbëve dhe rrjedhimisht ndërsa merrte pjesë në një darkë në New York u bë pjesë e një incidenti të vogël pasi një pjesë e fustanit u shkel me këmbë nga personi që kishte pranë. Gjithsesi,Jolie e ka menaxhuar me qetësi situatën duke mos përfunduar në një situatë ankthi,thekson

Policia Detyrohet te ju tregoj Armet Lojtarve Ne ndeshjen Atletico MG vs Arsenal (arg) [VIDEO]

Ne Kete Ndeshje Ronaldinho Shenoj nje super Gol ndersa atletico MG fitoj me rezultatin 5:2.............


E dashura e Balotellit, Mbretëresha e Instagram-it


Vetë shkrepje super sexy për Fanny Neguesha, e cila në profilin e saj në Instagram shkruan: “Gati kursin e humbas”, ju rrëfej një sekret miq, të besh sport me taka të larta tonifikon këmbët dhe vithet”. Pastaj në një foto me Balotellin komenton: “Me gjysmën time më të mirë”

Thursday, April 4, 2013

Femija me i pasur ne bote ja si jeton ai (VIDEO)

unitled

“Tarzani” i dehur ngjitet nëpër kabllot elektrikë(Video)Të dehesh pas një gjendjeje të vështirë ose pas ndonjë problemi është shumë e zakonshme, por të dehesh e pastaj të ngjitesh nëpër kabllot e rrymës, është diçka e pazakonshme.
Ky ishte arsyetimi i njërit në Kinë, i cili pasi kishte pirë disa birra, ishte ngjitur në kabllot elektrikë dhe kishte luajtur rolin e “Tarzanit” apo ndonjë majmuni, shkruan tabloidi britanik Metro.
Një video e paraqet atë kapur nëpër kabllot elektrikë që ishin në një lartësi 9 metra në provincën veriore të Kinës, Shanxi.
Zjarrfikësit kishin hipur për ta shpëtuar, mirëpo ai refuzoi të zbriste.
Është raportuar se “Tarzani” nuk kishte marrë lëndime dhe pse në gjakun e tij kishte pasur një përqindje të lartë të alkoolit.

Adelina Tahiri e tepron, Cmend Maqedonasit ! VIDEO

adelina

Vajza qe po eksiton gjith Ameriken me videon e saj teper provokuse ! (VIDEO)

Kercimi i Shqipes qe po cmend miliona meshkuj !!..(Video)


Kercimi i ksaj vajze eshte bere hit ne internet, ku per vetem 1 jave ka bere miliona shikime!!!

Video Shock: Muaji i mjaltit kthehet ne tragjedi (VIDEO)Disa turist per pak i shpetojne vdekjes, kur afer kafazit te tyre paraqitet nje peshkaqen por...

Shikoni videon 


Kim Kardashian “shpërthen” në shtatzëni


Kim Kardashian po pret fëmijën e saj të parë dhe personazhi i famshëm për format e saj të mbushura tregoi “hovin” e mëtejshëm që i ka dhënë shtatzënia. 

Me një fustan me dekolte shumë të hapur, 32-vjeçarja u fotografua me disa miq të saj.

Edhe pse duket qartë shtimi në peshë, gjë që është i zakonshëm tek çdo femër shtatzënë, Kim Kardashian është shprehur se nuk ka shtuar aspak.

Interesant Nje kendim i quditshem nga nje GJEL (VIDEO)Linda Halimi tregon trupin seksi

besoni apo jo kjo eshte kengetarja Linda Halimi. Ajo ndodhet ne Amerike, dhe pervec angazhimeve ka gjetur kohe te deshmoje edhe elegancen e saj qe e ka kthyer ne nje femer sexy.

Bleona Qereti mohon se eshte shqipetare! (Video)

unitled

Eliza Dushku cdo dite e me shume krenare ,ia shpalos shqiponjen Justin Timberlake! (Video)


A do te mund ta shikonit ju kete vajze ne sy [VIDEO]Ja pse Ronaldinho është gjeni e futbollit! Çfar Goli (Video)


Nëse keni menduar se Ronaldinho ka marrë fund, gaboheni. Mesfushori brazilian mund t’ua vërtetojë vet këtë, në videon e mëposhtme ku shënoi një gol maestral me një parabolim të rrallë, në fitoren e ekipit të tij Atletico Mineiro ndaj Arsenal de Sarandi me rezultat 5:2. Ndërkohë, ylli brazilian e ka shënuar edhe një gol në këtë takim nga penalltia. Tardelli, Luan e Alecsandro shënuan golat e tjerë për skuadrën fituese, në Copa Libertadores.

Afërdita Dreshaj ia nis punës, pa Shpatin

Afërdita Dreshaj
Supermodelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, duket se e ka harruar shumë shpejt ndarjen nga fejesa me Shpat Kasapin, pasi është shprehur shumë e lumtur.
 Edhe pse ka kohë që është ndarë nga Shpat Kasapin, me të cilin ishte e fejuar, Afërdita nuk ka hezituar që të bëjë postime në Facebook dhe atë duke buzëqeshur.
“Mirmengjes miq. Mëngjes i bukur në Miami, koha për të punuar”, ka theksuar Afërdita në Facebook duke i bashkëngjitur dhe një foto që mund ta shihni më poshtë.

Tuna super seksiSe këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu është seksi dhe vishet mjaft “hot” dhe bukur, kjo është më se e ditur, por në natën finale të “X Factor” na zhgënjeu pak.
Ajo ka kënduar së bashku me fituesen e këtij edicioni Arilenën, por që dukej se kjo e fundit ishte më mirë se Tuna.
Ndoshta edhe emocionet apo lodhja, ndërsa për performansë nuk flasim, pasi është dukur mjaft bukur. E rëndësishme është se edhe reklama dhe mbështetja që i dha konkurrentes së saj ishte në një finale triumfuese.

Femra me gjoks të përsosur


Bukuroshja e rradhes qe e prezantojme quhet Melissa Debling dhe bashke me te ndajme me ju edhe fotot e nxehta te bukuroshes.
Edhe pse ne vendin e pare si nje nga femrat me seksi gjendet Emma K, edhe Melissa nuk i leshon vendin asaj sa i perket sensualitetit.
Ekzistojne shume modele me gjoks perfekt por Emma K i ka te persosura. Ka nje mbajtje te shkelqyer qe ia kane lakmine te gjithe, thuhet te kete thene Melissa.

Wednesday, April 3, 2013

Kamera e fsheht e Tunës

tuna

Nëna e këshilloi Elvanën për fustanin e hapur? (Video)

Elvana Gjata
Nuk ka kaluar pa rënë në sy fustani mjaft i hapur i Elvana Gjatës në performancën e saj në natën finale të edicionit të dytë të “X Factor Albania”.
Këngëtarja e suksesshme këndoi hitin e saj “Me ty”, ndërsa gjatë paraqitjes në skenë kishte veshur një fustan të bardhë mjaft të hapur përpara, i cili tregonte më shumë se ç’duhej nga hiret e saj.
Ekspozimi i gjoksit nga këngëtarja ka nxitur komente të shumta nëpër rrjetet sociale, ndërsa në një postim në Instagram, ajo ka thënë se për fustanin e kishte këshilluar nëna e sa

Fjolla Morina, bashkëpunim me Florin

Fjolla Morina, Foto: Arton Humolli
Këngëtarja atraktive, Fjolla Morina, ka paralajmëruar se do të kthehet në skenë me befasi të shumta, duke përfshirë edhe një bashkëpunim me producentin dhe këngëtarin, Flori Mumajesi.
Krijuesja e këngës “Fuckin’ Bitch” ka thënë se do të kthehet me një projekt të ri dhe këtë e ka paralajmëtar përmes rrjeteve sociale.
“Surpriza të reja. Së shpejti një bashkëpunim me Flori Mumajesin”, ka shkruar Fjolla në Facebook.
Këngëtarja e njohur për linjat e saj perfide trupore, së fundmi ngriti mjaft polemika mbi përmbajtjen e këngës “Fuckin’ Bitch” dhe mënyrës së vallëzimit në videoklip.

Youtube censuron videoklipin me skena të “nxehta”Videoklipi i ri i Robin Thicke është censuruar nga Youtube pasi në këngën me titull ‘Blurred Lines’ shfaqen modele gjysmë-nudo.
Bashkëpunimi i Thicke me reperët T.I dhe Pharrell u publikua për herë të parë javën e kaluar dhe ka marrë që atëherë rreth 1 milion klikime, por tani nuk gjendet më në Youtube.
Në një intervistë para disa ditësh, Thicke theksoi se i kishte marrë leje bashkëshortes së tij (aktores Paula Patton) për xhirimin e një videoklipi të tillë.
Leja i është dhënë nga gruaja, por jo nga Youtube

wooww cfar rrahje mes bukurosheve – (VIDEO)

super-girls-300x208

Familjarët e Elenës: Do ta nxjerrim Elenën nga Big Brother

ELENA-VIGANI

Ngjarja më e nxehtë e këtyre ditëve në BB, është afrimi dhe mbase lidhja e re që po krijohet mes Elenës dhe Viganit. Ditët e fundit, ata jo vetëm që janë afruar me njëri-tjetrin, por po sillen si një çift i mirëfilltë. Netëve flenë bashkë duke u përkëdhelur, por sapo fillon situata të “nxehet”, produksioni largon kamerat nga krevati i tyre, duke na lënë të hamendësojmë se mes tyre netëve mund të ketë shumë më tepër sesa puthje dhe përkëdhelje. Elena dhe Vigani janë të dy modelë dhe më të rinjtë e “Big Brother 6”, dhe ndoshta ky fakt i bëri të afrohen më shumë ndaj njëri-tjetrit për të qenë dhe aleatë në lojë. Fillimisht sjelljet dhe afrimiteti mes tyre u komentua si një pikëpyetje nëse ata janë çifti numër 2 në shtëpinë e “Big Brother 6”, pas çiftit Anaid dhe Joana, apo nëse ata thjesht po luajnë. Ndërkohë që përkëdheljeve të fundit u është shtuar më shumë afrimitet se kaq, duke u puthur dhe fjetur bashkë.
I dashuri jashtë shtëpisë
Por çfarë ndodh me jetën sentimantele të Elenës jashtë shtëpisë tashmë?! Elena hyri në këtë lojë duke e deklaruar vetë se kishte një lidhje më shumë se njëvjeçare me fotografin Endrit Mërtiri. Dhe po ashtu, gjatë afrimit të Viganit ajo u ka shprehur banorëve të tjerë dilemat në këtë afrimitet, se mos ndoshta po gabonte kështu. Në lidhje me afrimitetin e krijuar dhe shprehjen hapur të Viganit se është i marrosur pas saj, kemi tentuar të marrim një prononcim nga Endriti, por ai ka vendosur të heshtë në lidhje me këtë çështje.
Reagimi i familjarëve të Elenës
Ndërkohë që ka pranuar të flasë dhe të japë gjykimin e saj motra më e madhe e Elenës, Alda Lika, e cila ka shprehur edhe qëndrimin e prindërve, të cilët nuk janë dakord me këtë afrimitet të Elenës me Viganin, modelin nga Kosova”. Nuk mendoj se ka ndjenjë mes Elenës dhe Viganit, pasi Elena ka një të dashur jashtë që e vlerëson. Mendoj që ajo ka gjetur një lodër si Vigani dhe po përpiqet të kalojë kohën aty brenda”, ka pohuar Alda. Më tej, ajo ka sqaruar se sipas mendimit të saj, edhe për Viganin është e njëjta gjë, dhe çfarëdo që të ndodhë mes tyre, gjithçka që ka nisur aty do të mbetet brenda shtëpisë, sepse e njoh mirë motrën time edhe në këtë rast jam e sigurt se nuk bëhet fjalë aspak për ndjenjë. “Mendoj”, tha ajo “që ata të dy janë moshatarë, kuptohen dhe për këtë po bëjnë një lojë dhe e dinë mirë këtë”. Ndërkaq pyetjes se si po ndihet ajo dhe familja në lidhje me afrimitetin e krijuar në ekran, ajo përgjigjet: “Sigurisht që jemi mërzitur për faktin se Elena e ka kaluar cakun në disa raste, si tani me Viganin ashtu me Marselinin, po prapë i qëndroj thjesht strikt këndvështrimit tim që ajo po luan me Viganin”

NJERZIT ME EXTREM QE KENI PAR NDONJEHER (VIDEO)

unitled

Seks mes futbollistit dhe aktoresFotoja hot që tregon Edu Vargas dhe aktoren Elinda Olivares gjatë një raporti të nxehtë, po bën xhiron e botës. Dy personazhet kanë festuar në mënyrën e tyre fitoren e Chilit kundër Uruguait.
Fotoja e publikuar nga një television i amerikës së jugut ‘La Red’ i referohej rezultatit 2-0 të ndeshjes kundër Uruguajit. Rezultat ky i fituar pikërisht nga një dopietë e Vargas. I lumtur për suksesin, mesa duket futbollisti ka dashur të festojë me aktoren Elinda, ish e fejuara kolegut të Vargas në Kombëtare, Gary Medel.

Rrufeja godet një aeroplan në aeroportin ‘Adem Jashari’Një aeroplan i kompanisë “Bell Air” është goditur nga rrufeja sot në orët e mbrëmjes në pistën e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”,trasnmeton bota sot.
Burime brenda Aeroportit bëjnë të ditur se fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz dhe as materiale.
“Rrufeja ka shqetësuar të pranishmit në aeroport dhe menjëherë në ato momente kanë qenë në gjendje gatishmërie edhe zjarrfikësit në mënyrë që të intervenojnë në rast të ndonjë fatkeqësie”, ka thënë burimi.
Po të njëjtat burime kanë bërë të ditur se aeroplani i goditur nga rrufeja është kthyer nga ka ardhur në mënyrë të rregullt dhe në bazë të planit të paraparë kohorë

Nicki Minaj, skena të “nxehta” me Lil WayneNë videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me tatuazhe u tregua një xhentëllmen i vërtetë duke mos e prekur aspak.
“Nuk më prekte me dorë pa marrë leje. U detyrova t’i thoja që nuk ishte problem të më prekte në disa pjesë të caktuara”, tha Minaj në lidhje me skenat e videoklipit të këngës ‘High School’, transmeton tch.
Këngëtarja deklaroi se Lil Wayne është si një vëlla për të dhe për këtë arsye ishte e sikletshme xhirimi i skenave të tilla. 

Contact Form

Name

Email *

Message *