Saturday, April 13, 2013

Historia e jetimit 16-vjeçar (VIDEO)

Ai ishte 4 vjeç, kur u braktis nga nëna që se njohu kurrë.I mbetur jetim që në moshë të vogël, Marsel Qeleshi nuk provoi kurrë dashurinë e prindit dhe ngrohtësinë e familjes.Por mesa duket nuk e gjeti këtë ngrohtësi as në dy shtëpitë e fëmijës dhe disa qendra të shërbimit social, ku u rrit gjatë këtyre viteve.  Funny Video Visit Here

Vrasja në xhami, arrestohet një i dyshuar

Vrasja në xhami, arrestohet një i dyshuar
Policia e Lushnjes njoftoi arrestimin e një 30-vjeçari të dyshuar si autor i vrasjes së 86-vjeçarit Shemsi Muça brenda ambienteve të xhamisë së fshatit Dushk. 

Identiteti i personit të arrestuar ende nuk është bërë publik, por paraprakisht mësohet se 30-vjeçari dyshohet që vuan nga çrregullime mendore.

86-vjeçari Shemsi Muça u gjet i vrarë ditën e premte pak pas mesditës. Policia fillimisht nisi hetimet në dy pista, vrasjen dhe vetëvrasjen, ndërsa disa persona u marën në pyetje, në cilësinë e dëshmitarëve.

Xhelo Beqiri dhe kryemyftiu i Lushnjës, Tomorr Boriçi, kanë qenë të parët që gjetën të vdekur besimtarin mysliman, në ambientet e brendshme të xhamisë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 min, kur viktima kishte shkuar të bënte faljen. Ai ka qenë i vetëm në këtë moment, pasi në xhami nuk ndodheshin të tjerë persona.
Funny Video Visit Here

Shikoni si e torturon të dashurin e saj në publik (Video)


Se hidhërimi dhe gabimet mund të ju detyrojnë të bëni gjithçka, kjo video është dëshmi për këtë. Nuk e dimë se kujt nuk i vjen më shumë turp, vajzës që e torturon të dashurin e saj në hapësirë publike, apo atij mashkullit që i duron mundimet dhe nuk reagon aspak. Klikoni ne videon meposhte dhe shikoni si torturon ajo te dashurin e saj. Funny Video Visit Here

Proteston nudo, dënohet me vdekje


Një foto lakuriq me një shkrim në gjoksin e saj, “Trupi im më takon mua, nuk është origjina e nderit të askujt” po çon drejt vdekjes një 19 vjeçare nga Tunizia. Amina Tyler, aktiviste e grupit Femen rrezikon të dënohet me vdekje për gjestin e saj. Predikuesi Almi Adela ka dhënë urdhër që ajo të dënohet sipas sharia-s me 80 ose 90 goditje me kamxhik por për shkak të gravitetit që ka kryer ajo meriton të vritet me gurë. Ndërsa në web-e të ndryshme ka nisur fushata, ku dhjeta vajza kërkojnë lirimin e Aminës.

Funny Video Visit Here

Beyonce më 15 prill, koncert në BeogradBanorët e ndërtesave në afërsi të arenës Kombak në Beograd ditëve të fundit po përjetojnë torturë të vërtetë për shkak të koncertit të Beyonce, që do të mbahet më 15 prill, shkruan gazeta serbe Kurir. Organizatorët e spektaklit pa dy ditësh kanë ngjitur nëpër hyrje të ndërtesave shpallje ërmes të cilave u kërkohet banorëve që të skajojnë gjetiu automjete e tyre nga parkingu i sallës më të madhe në këtë qytet, pasi në të kundërtën ata do të hiqen me merimanga.
“Është e tmerrshme që na shtyjnë t’i heqim automjetet nga parkingu që është përballë ndërteës sonë. Kanë ardhur këtu edhe yje të tjera botërore të këndojnë, por kështu diçka kurrë nuk na ka ndodhur”, tha njëri nga banorët e atjeshëm.
Beyonce arrin sot në Beograd me fluturim privat nga Londra. Bashkë me familjen, bashkëshortin Jay-Z dhe vajzën e tyre, ata do të vendosen në hotelin Hayat.
Funny Video Visit Here

Nora Istrefi më seksi se kurrë


Pas kritikave të shumta për look-un dhe flokët e saj, këngëtarja seksi Nora Istrefi ka bërë edhe ndryshimin e radhës. Është shfaqur së bashku me të fejuarin e saj, Robert Berisha, në mbrëmjen festive të 40 viteve në skenë të këngëtarit të njohur Ramadan Krasniqi – Dani, transmeton Panorama. E derisa të gjithë të pranishmit janë mahnitur me pamjen e saj të re, Nora është shfaqur me një veshje tejet elegante dhe provokative, duke zgjuar interes te meshkujt, edhe përkundër pranisë së të fejuarit të saj, Robertit Funny Video Visit Here

BB6:Hynë banorja seksi, eliminohet Olta


Në ‘BB6′ hynë banorja më e re super seksi,ajo është Rike një vajzë shumë tërheqëse dhe shumë e komunikushme.Ajo është nga Durrsi por jeton prej kohësh në Itali është 24 vjeqe. Ndërsa nga ana tjetër e eliminuara e kësaj jave në ‘Big Brother’ është Olta Funny Video Visit Here

Friday, April 12, 2013

Shijoni 11 super golat e Ronaldos në Champions (VIDEO)

CR7
Eshtë golashënuesi më i mirë i Champions League 2012-2013 dhe nëse nuk ndodh ndonjë çudi, ka për ta mbajtur këtë cilësi deri në fund të kompeticionit.
E kemi fjalën për sulmuesin e Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, që me 11 gola të shënuar në 10 ndeshje mban primatin e më të mirëve në kompeticionin më të rëndësishëm për klube duke lënë pas Burak Yilmazin e Galatasarayt (9) dhe Lionel Messin (8)

Funny Video Visit Here

Thyen me kokë për një minutë 142 vezë (video)


Scot Damer, student nga Amerika ka vënë rekord të ri në thyerjen e shpejtë të vezëve me kokë dhe është regjistruar në Librin Guiness.Scot me kokë ka thyer 142 vezë dhe është regjistrua në Librin Rekordeve.

Funny Video Visit Here

Shikoni si rrahen dy femra në autobus (Video)Nuk bëhet ende i ditur se cila ka qenë arsyeja e këtij sherri mes dy femrave por nëna e këtij fëmijë të vogël pasi është përplasur fillimisht me fjalë nuk ka duruar më duke iu hedhur në fyt kundërshtyres së saj.
Ngjarja është zhvilluar brenda disa minutave në autobus në Shtetet e Bashkuara, ndërsa video është regjistruar nga një pasagjer. Nga video shihet se si, pasi nxehet gruaja hedh fëmijën tek një pasagjer dhe “hidhet në sulm”.

Funny Video Visit Here

“Psy” publikon këngën e rePasi fitoi një famë të bujshme nëpërmjet këngës së tij të parë, “Gangnam Style”, këngëtari jug-korean “Psy” nisi sot një sfidë të re kundër vetes, me publikimin e këngës së tij të re “Gentleman”.
Një këngë e re dhe një kërcim i ri, “Psy” do të ketë një detyrë shumë të vështirë përpara, të mundë vetveten, pasi “Gangham Style” ka kaluar tashmë rekordin e 1.5 miliard klikimeve në “YouTube”.
Kënga e re, e cila ishte lajmëruar më parë që do të publikohej ditën e sotme, ka një referencë me mafien në tekstin e saj, ndërsa kërcimi është marrë nga motivet popullore koreane, transmeton TCH.
Për herë të parë “Psy” do të këndojë këngën e tij përpara bashkëkombësve të tij në Seul, ditën e shtunë, përpara se të bëhet, me shumë gjasë një “fenomen” i zakonshëm në televizionet muzikore dhe klubet e të gjithë botës
Funny Video Visit Here

Me puthje lesbike e bëjnë publikun për vete!


Si duket edhe Simon Cowell nuk mund ta fshehë kënaqësinë ndërsa sheh Amanda Holden dhe Alesha Dixon që puthen në buzë përpara tij. Bosi i “The Britain’s Got Talent” ka postuar kështu në këtë imazh krejt të veçantë me dy anëtaret e jurisë së spektaklit. 42 vjeçarja Amanda dhe 30 vjeçarja Alesha e kanë të lehtë të bëjnë për vete publikun me këtë skenë lesbizmi Funny Video Visit Here

POLICI E CON DOREN ME NDALU NJI MOTOR AJ E PERSHENDET SHUM INTERESANTE (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Ishte dredhi e UEFA-s ,kapen gjirimet e mashtrimeve! (Video)

Funny Video Visit Here

11 SHTATORI INCIZIMET E PA SHFAQURA DERI ME TANI SHIKO CFAR MASHTRIMI (VIDEO)


le 11 septembre autrement :images incroyable!!!

Funny Video Visit Here

Braziljanka me thobet me te forta ne bot ben xhiron e saj neper facebook shikoni si e dridh (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Aksident i rëndë live, shokoi gjithë teleshikuesit(Video)

Funny Video Visit Here

Kamer e fshehur ekstrem e tmerrshme per viktimat (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Thursday, April 11, 2013

Këtë video duhet ta shikoj çdo mashkull… (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Shikoni se cfare bejne vajzat kur jane vetem ne ashensor !!! (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Shqiptari qe rrahe 2 polic maqedonas (VIDEO)

Funny Video Visit Here

SKANDAL… ne nje nga clubet e Tiranes, vajza qe nuk kane turp nga asgje (Video)

333333

Funny Video Visit Here

Turqi: Plaku vdes duke vallzuar! (VIDEO)

Funny Video Visit Here

SHERRI GRAVE ESHTE GJITH KUND SHIKO SI RRIHEN (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Fabregas në lojë, gruaja po lindte në spital!

601978_488955171159320_1172317467_n

Cesc Fabregas është bërë baba. Ylli i Barcelonës ka në jetë fëmijën e parë në lidhje me bukuroshen spanjolle, Daniella. Në kohën kur Fabregas ishte në lojë, Daniella kishte sjellur në jetë vajzën të cilën e quajti Lia.

Vajza e quajtur Lia, mund të krenohet se ka lindur në “Natën e madhe”, apo natën e paharruar të kualifkimit të babait të saj me Barcelonën
Funny Video Visit Here

Edhe në Kosovë ka vepruar organizata që ka financuar Al QaedanKabllogramet e zbuluara nga “Wikileaks” tregojnë se për një kohë, së paku në vitet 2001-2002, Osama Bin Laden kishte njerëzit e tij edhe në Kosovë.
“Al-Haramain Islamic Foundation” ishte krahu financiar për aktivitetet terroriste të Al-Qaedas kudo në botë, dhe kishte zyrat e saj kryesore në Indonezi.
Nga atje dhe në shumë degë nëpër botë, duke përfshirë edhe të tilla në SHBA, “Al-Haramain”, përveç aktiviteteve humanitare për fëmijë bonjakë, mblidhte miliona që kishin për qëllim për të lënë të tjerë fëmijë bonjakë.
Në janar 2003, sekretari i atëhershëm i Shtetit, Colin Powell, raportonte gjerësisht për financat e “Al-Qaedas” dhe për faktin që shumë organizata me petkun humanitar mbledhin fonde për aktivitete terroriste.
Raportin sekret Poweel ia dërgonte CIA-s, Departamentit të Tregtisë, Departamentit të Thesarit, Departamentit të Mbrojtjes, Qeverisë së Izraelit, Qeverisë së Jordanisë dhe Qeverisë së Arabisë Saudite.
Në të ai një sektor të veçantë ia kushtonte Ballkanit dhe aktivitetit të “Al Haramain” në këtë rajon.
“Dokumentet e zëna në Ballkan tregojnë se punëtorët e “Al Haramain” në Shqipëri, Bosnjë, Kroaci dhe Kosovë përkrahin “Al – Qaedan” dhe grupet që lidheshin me të. Individët në të gjitha këto zyra financoheshin ose punonin me Bin Ladenin. E-mailet e anëtarëve të “Al-Qaedas” të gjetur në vitin 2002 në kompjuterët e konfiskuar në zyrat e “Al – Haramian” në Travnik të Kroacisë, përmbanin instruksione për të sulmuar një bazë të SFOR-it në Tuzëll”, shkruante Powell, transmetonte KTV.
Sekretari i Shtetit tregonte edhe përpjekjen e zyrtarëve të “Al- Haramain” në Kosovë për të fshehur aktivitetin e tyre të jashtëligjshëm.
“Pas sulmeve terroriste të 11 shtator, zyrtarët e zyrës së “Al-Haramain” në Kosovë shkatërruan të gjitha dokumentet që mund ta lidhnin organizatën me aktivitete militante apo terroriste. Në fund të vitit 2001 zyrtarët e “Al Haramain” vendosën që përkohësisht të ulnin nivelin e aktiviteteve, para se t’i vazhdonin ato në mënyrë të jashtëligjshme”, shkruante Powell.
“Al- Haramain Foundation” ishte krijuar në Arabinë Saudite dhe në vitin 2004 u shpall si organizatë me lidhje terroriste nga SHBA-ja si dhe u ndalua aktivitet i saj nga ana e Komitetit të Këshillit të Sigurimit të OKB-së.
Zyrtarë të saj kishin planifikuar pa sukses vrasjen e zyrtarëve amerikanë në Najrobi të Kenias në vitin 1997. Një vit më vonë, më shumë se 200 qytetarë, duke përfshirë dhjetëra amerikanë, u vranë në sulmet terroriste në Kenia dhe në Tanzani.
Një zyrtar i “Al-Haramain”, Perouz Sedaghaty Was Convicted u dënua me 33 muaj burgim në SHBA më 2011, pasi që u gjet fajtor se gënjeu për fondet që ishin të dedikuara për ekstremistët fetarë në Çeçen
Funny Video Visit Here

kapet peshku me i madh deri me tash shiko sa gjigant peshk (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Çifti filmohet duke bërë seks


Fotot që po shihni vijnë nga Dukes Highway, Australi. Një vend i izoluar kanë menduar dy protagonistët e këtyre fotove, të cilët të shpenguar janë mbështetur në kofanon e makinës duke bërë seks, por që qetësinë e tyre e ka prishur Google Car që ka filmuar çiftin në momentin e tyre intim. Funny Video Visit Here

Wednesday, April 10, 2013

Messi po vuante në bankën rezervë (VIDEO)


Lionel Messi ishte ai që bëri dallimin e Barcelonës në ndeshjen ndaj PSG. Lojtari më i mirë në botë filloj këtë sfidë nga banka rezervë por se i mjaftuan 30 minuta lojë për të bërë diferencën.
Superylli argjentinas nuk dukej aspak mirë në bankën rezervë duke u parë në fytyrën e tij se po vuante që nuk mund të luante nga fillimi. Mediat spanjolle kanë kapur disa moment ku Messi mezi nuk priste shansin për të luajtur.
Edhe vetë Messi deklaroj pas ndeshjes se stoli po e mundonte atë.
"Në fund të pjesës së parë i thashë trajnerit të më inkuadroj në lojë sepse stoli po më vriste. Nuk jam mësuar dhe nuk dua ta shoh skuadrën time duke vuajtur. Mendoj se bëra punën time dhe se nuk është e rëndësishme nëse mua më dhemb këmba apo jo, ekipi u kualifikua" deklaroj Messi.
Funny Video Visit Here

Gruaja me gjoksin me te madh ne bot (VIDEO)

Funny Video Visit Here

Pozicionet seksuale (FOTO)Një kompani amerikane e veshmbathjeve ka marrë kritika të ashpra lidhur me pozicionin në foto të modeleve që reklamonin rrobat.
“Advertising Standards Agency’ bëri dy ankesa ku theksohej se sajti që reklamonte veshmbathjet i përdorte modelet të pozonin në momente tepër seksuale dhe pozicione tepër të vështira që vinin në siklet të interesuarit.
Një prej fotove që reklamonte çorapet e trasha, tregonte modelen të përkulur gati për pozicione seksi ose pozicione të nxehta, po kështu dhe një vajzë që reklamonte një pulovër të gjatë.
Agjencia thekson se: “ne konsiderojmë se imazhet janë tepër seksuela, ofenduese për vajzat modele dhe për më tepër zbulon dhe fytyrat e vajzave”.
Për më tepër kritika u ashpërsua kur u mësua se shumë prej modeleve ishin vajza minorene në moshë.

Top 12 të dashurat e Ronaldos (FOTO)


nuk është vetëm kampion brënda fushës së lojës me klasin dhe golat e tij por edhe jashtë saj me imazhin që transmeton. Edhe pse është një ndër futbollistët më të mirë të dekadave të fundit, çuditërisht ylli portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo përfiton më shumë jashtë stadiumeve se sa brënda tyre. Por kjo e ka një arsy


Edhe sonte Shaqiri dhe Ribery festojn me valle kosovare (VIDEO)


Ryberi

Dafina Zeqiri apo nje basketbollist?Të mos i kishte buzët me të kuqe, ne vështirë se do ta dallonim se kjo është një femër, pasi më tepër duket si një basketbollist.
Por, nuk çuditemi kur e njohim në bazë të tatuazheve dhe flokëve në stil djali se kjo është këngëtarja atraktive Dafina Zeqiri.
Një foto shumë e ëmbël, pavarësisht se nuk e dimë a është thjesht foto qejfi, apo ajo ka qenë duke lozur basketboll, por këngëtarja duket se është shumë e lumtur në fushë

Te gjith cmenden kur ajo fillon te zhvishet (VIDEO)

Jeta seksuale më e gjatë te meshkujt se te femrat!Studimet kanë treguar se meshkujt kanë jetë më të shkurtër se femrat, por kur ëhstë fjala për aktivitetin seksual ndodh e kundërta. Në moshën 55 vjeç, meshkujt kanë një mesatare prej 15 në aktivitetin seksual, ndërsa gratë mesatarisht vetëm 10.
“Në përgjithësi, burrat ka të ngjarë të jenë më shumë aktivë se gratë, për të raportuar një jetë seksuale të mirë, të jenë të interesuar për seksin në mënyrë të rregullt”, tha studiuesi Stacy Tessler Lindau, drejtor i Programit në Sektorin e Mjekësisë Seksuale në Universitetin e Çikagos.
Pak studime kanë ekzaminuar lidhjen midis shëndetit seksual dhe plakjes. Për ta bërë këtë, Lindau dhe ekipi i saj përdori të dhëna nga dy anketat kombëtare 3.000 përfaqësues të 25-vjecarëve, të 74-vjeçarëve dhe një tjetër të 3.000 57 – të 86-vjeçarëve.Të intervistuarit iu përgjigjën pyetjeve për shëndetin e tyre të përgjithshëm si dhe aktivitetin e tyre seksual, kënaqësinë dhe dëshirën seksuale.
Në moshën e mesme, dy të tretat e grave dhe burrave raport seks me cilësi të mirë. Hulumtuesit gjithashtu gjetën se njerëzit me shëndet të mirë ose të shkëlqyeshëm janë pothuajse dy herë më shumë të jenë të interesuar në marrëdhënie seksuale në krahasim me ato në shëndet të dobët.Pas moshës 55-vjeç koha e kaluar për raportet seksuale tek meshkujt karahasuar me femrat ishte më shumë se 22 për qind më e lartë.
Studimi gjithashtu zbuloi se në modhën 75 vjeç, 40 për qind e burrave ishin seksualisht aktive në krahasim me vetëm 17 përqind të grave.

Shikoni si Qan Prezantuesja kur jep lajmet per vdekjen e nje Femije (Video)

VDES NE EMISION LIVE (VIDEO)


Ndodhin edhe skena të tilla!


Është cilësuar për linja trupore të vëcanta dhe si një modele mjaft e suksesëshme. Bëhet fjalë për Frankie Essex,e cila kësaj jave është bërë pjesë e një skene të pakëndëshme. Sapo ka arritur në restorantin “Nobu” në Londër për të kaluar një mbrëmje të këndëshme. Në orët e para të mëngjesit ajo është rrëzuar nga këpucët e saj. Ka qënë kushërira e saj Chloe që e ka shoqëruar 25 vjecaren të kalojë këtë momënt të pakëndëshëm

Moda e këngëtareve, prekin organet intime në skenë (FOTO)


kanë të njëjtin stil. Duket se e kanë huazuar. Në fakt nuk janë lëvizjet e stilit Macarena apo Loco-Motion. Tek e fundit fare as ato Gangam Style të cilat u bënë hit brenda pak ditësh. Janë personazhet VIP femra të cilat kur këndojnë në skenë prekin organet intime nën shembullin e hershëm të Michael Jackson. Më poshtë keni kolazhin e fotoveMotra e Michael Jackson bëhet myslimane?!Pop këngëtarja Janet Jackson raportohet se është pensionuar nga industria e argëtimit tani që është martuar.
Motra e mbretit të popit Michael Jackson, besohet se ia ka kthyer shpinën muzikës dhe filmit dhe është zhvendosur në Lindjen e Mesme me bashkëshortin e ri Wissam Al Mana.
“Ajo është martuar me miliarderin Wissam, të cilët kanë vendosur të jetojnë në Lindjen e Mesme. Ata kanë shtëpi në tri shtete. Jackson gjithashtu është konvertuar në myslimane

Tuesday, April 9, 2013

NJERËZIT MË ME FAT NË BOT SHIKONI SE SI I SHPËTOJN AKSIDENTEVE (VIDEO)


Përjeton orgazëm në një emision live (VIDEO)

VIDEOJA CE PO CMEND DJEMT NE TE GJITH BOTEN SHIKONI SE NE CFAR GJENDJE KA VALLZUAR KJO VAJZ (VIDEO)

RRAHJE MASIVE NDERMJT PRIFTRINJEVE NE KISH (VIDEO)

Shikoni POLICIJA amerikane bën reklam ne SHQIPERI ne Emisionin TOP GEAR (VIDEO)

kjo video i knaq te gjithe shqiptaret iliri rreh nji serb shum (video)

Vajza ce cmendi publiken me Gjoksin e Saj (VIDEO)

“Femrat” zhvishen para Putin (Foto + VIEDO)


Aktivistet e lëvizjes “Femen” vazhdojnë të suprizojnë me protestat “lakuriqe” të bujshme. Shënjestra e radhës e tyre ishte presidenti rus, Vladimir Putin që ndodhej për një vizitë zyrtare në Gjerman, njoftojnë mediat botërore, transmeton agjencia e lajmeve “Presheva jonë”.

Contact Form

Name

Email *

Message *