Saturday, April 27, 2013

Gjilan: Nxënësi i shanë nënën profesorit! (VIDEO)

gjil

Në një video të publikuar në internet shihet se në Shkollën e Mesme të ultë, “Thimi Mitko” në Gjilan vetëm mësim nuk zhvillohet. Aty profesori dhe nxënësit nuk shihen fare duke mësuar, por duke luajtur dhe fjalosur mes vete.
Në një moment njëri nga nxënësit i afrohet profesorit për të shikuar në ditar, derisa ai mundohet ta largoj atë. Ata të dy shtyhen me duar dhe bërryla, derisa nxënësi i nervozuar e shanë ‘profën’: “Ta q**** familen”.
Të tjerët qeshin dhe bërtasin, por edhe i godasin bankat, duke mos lejuar të zhvillohet procesi mësimor. Disa nxënës lehin sikur qentë, disa bërtasin sikur majmunë e disa të tjerë emitojnë lopën. “Muuuu….”, dëgjohen nxënësit duke bërtitur derisa profesori mban në duar ditarin. “Far lopash”, reagon një nxënëse derisa të tjerët i përplasin bankat.

Gjilan: Nxënësi i shanë nënën profesorit! (VIDEO)

MIRALO ANTES QUE LO BORREN DE YOUTUBE (VIDEO)


al ver estas imagenes cero intentos en sus casas, nada d eponerse a jugar para imitarlos, solo veamos y contemplemos las estupideces que cometen algunas personas en su sano juicio y otras no tanto, paremos un minutos y veamos...

Kryejnë marëdhënie në ballkon ndërkohe poshtë tyre mbi 50 njerez po i shikonin! (Video)


Kryejnë marëdhënie në ballkon ndërkohe poshtë tyre mbi 50 njerez po i shikonin! (Video)

Moskë: Policia ruse në ditën e xhumasë arreston në xhami 140 personaMOSKË, 27 pirill (AIP)  -Policia ruse ka arrestuar rreth 140 njerëz në një xhami në Moskë të premten me dyshimin e përfshirjes në ekstremizmin islamik. Në një deklaratë për mediat  ruse, Agjencia e Sigurimit Federal tha se në mesin e tyre ishin 30 shtetas të huaj. Arrestimet vijnë një javë pasi dy të dyshuarit në shpërthimit fatal në maratonën e Bostonit, njodton shekulli, transmeton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”
Boston maratonën u identifikuan si çeçen, dhe të cilat kishin simpatizuar një ekstremist islamik i njohur me nofkën, Bin Ladeni i Rusisë

Moskë: Policia ruse në ditën e xhumasë arreston në xhami 140 persona

Anxhela Martini sensuale në kopertinën e “Maxim”


Anxhela Martini në kopertinën e revistës zvicerane më të famshme për meshkuj, “Maxim”. Lajmin e ka zbuluar vetë këngëtarja, e cila përmes Instagram-it ka sjellë tek lexuesit e saj edhe një foto të kopertinës. Dhe, Anxhela nuk harron dhe te falënderojë ata të cilët e kanë mundësuar këtë sukses të saj. Anxhela Martini sensuale në kopertinën e “Maxim”

Friday, April 26, 2013

Interesante: Dëshmia e gruas që provonte ushqimin, para se ta hante Hitlerit (Foto/Video)


Margot Woelk e ka fshehur sekretin e saj nga bota, madje edhe nga burri, ndërsa disa muaj pas ditëlindjes së 95-të, zbuloi se çfarë kishte bërë gjatë Luftës së Dytë Botërore: e ka provuar ushqimin për Adolf Hitlerin.
Woelk ishte për dy vite e gjysmë në grupin e 15 vajzave të reja që ka provuar ushqimin për Hitlerin, për të vërtetuar se nuk është i helmuar, para se t’i shërbehej liderit nazist gjerman në qendrën e komandimit me siguri të lartë, të njohur si “Gropa e Ujkut”. Qendra gjendej në Poloninë e tashme dhe aty lideri nazist ka kaluar shumë kohë gjatë viteve të fundit të Luftës së Dytë Botërore.
Interesante: Dëshmia e gruas që provonte ushqimin, para se ta hante Hitlerit (Foto/Video)

Modelja me të pasmet më seksi në botë


Një tjetër “show” në plazhet e Miamit për Vida Guerra, modelja kubane e apasionuar pas futbollit amerikan dhe shumë e vlerësuar për të pasmet e saj, të konsideruara si ndër më të bukurat në botë. Shikoni për ta besuar… Modelja me të pasmet më seksi në botë

Thursday, April 25, 2013

Albani dhe Capital T inspirojnë me “Një Ëndërr”

Alban Skenderaj
Ylli shqiptar, Alban Skenderaj, ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri me reperin nga Prishtina, Capital T, të titulluar “Një Ëndërr”.
 Kënga e kthen më ndryshe Albanin në skenën e muzikës shqiptare. Pos dukjes së re dhe ndryshimit të vogël në stil, ai mund të thuhet se ka goditur fuqishëm me projektin e ri.
Capital T ndryshoi pistën e tij nga ajo e dashurisë, në atë sociale – dhe madje tregohet mjaft i suksesshëm.
Kënga flet për aktualitetin dhe nevojën për ndryshime të mëdha në jetërat e njerëzve. Motivimi dhe inspirimi vjen nga vet videoklipi, i cili është jashtëzakonisht i bukur.
Albani dhe Capital T inspirojnë me “Një Ëndërr”

EPIC! | Sexy Chick Fighting with Dubstep Music(VIDEO)


EPIC! | Sexy Chick Fighting with Dubstep Music(VIDEO)

Two sexy girls bed fight (VIDEO)


Two sexy girls bed fight (VIDEO)

TOWIE's Lucy Mecklenburgh sizzles in sunny Spain

TOWIE's Lucy Mecklenburgh split from boyfriend Mario Falcone earlier this month

TOWIE's Lucy Mecklenburgh shows ex-boyfriend Mario Falcone exactly what he's missing as she strips off to a teeny yellow bikini on holiday.

The reality babe, 21, looked sensational in the sexy two-piece as she lapped up the rays and cooled off in the pool in sunny Spain last week.
TOWIE star Lucy Mecklenburgh shows Mario exactly what he's missingBikini babe ... Lucy Mecklenburgh shows Mario exactly what he's missing
Splash
The boutique owner jetted off on the break just days after announcing her split from her long-term boyfriend.
On April 12, Lucy took to her Twitter page to reveal: "I split from Mario 7 days ago. It took him a while to move on... This has reassured me I made the right decision."
TOWIE's Lucy Mecklenburgh has a drink in the sunTOWIE's Lucy Mecklenburgh takes a showerTOWIE star Lucy Mecklenburgh revealed she loved her Spanish getawayTOWIE's Lucy Mecklenburgh sizzles in sunny Spain

Shqiptari blen diskotekën dhe ndalon hyrjen e italianëveNjë sipërmarrës shqiptar është bërë pronari i një prej diskotekave më të njohura në Itali, “Papillon”. Deri këtu nuk ka asgjë për tu çuditur pasi, 32- vjeçari Ramiz Kryemadhi kishte ngritur në Itali një ndërmarrje të suksesshme që prej vitit 2003 dhe mund t’ia mbante xhepi një shpenzim të tillë.
Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e mediave kanë qenë vendimet e shqiptarit, i cili ka ndaluar hyrjen në diskotekë të të rinjve me shtetësi italiane.
Njoftimi u bë përmes faqes zyrtare të “Papillon” në “Facebook”, ku shkruhej: “Mbrëmjet komerciale nuk ecnin mirë, kështu mu desh të bëja një zgjedhje, ta ndaja sallën e kërcimit në dy pjesë. Në njërën do të kërcehet muzikë hip hop, ndërsa në tjetrën do të ketë muzikë rumune dhe performanca live të muzikantëve folkloristikë.”
Më tej njoftimi vazhdon: “Informacion i ri: Që prej të shtunës stafi do të seleksionojë të gjithë miqtë që do të vizitojnë diskotekën. Personat që nuk kanë kombësi rumune duhet të jenë të shoqëruar nga një femër, në të kundërt nuk mund të futen”.
Sipas pronarit të lokalit, vendimi është marrë vetëm për të shmangur problemet. Ai thotë se nëse dikush vjen i shoqëruar me një vajzë në diskotekë, është më i qetë dhe nuk shkakton probleme gjatë festës.
Lokali “Papillon” është një nga më të mëdhenjtë në zonën e Prodenones në veri të Italisë

Shqiptari blen diskotekën dhe ndalon hyrjen e italianëve

I tregon të dashurit se çfarë ka humbur (foto)


Lucy Mecklenburgh i tregon më së qarti ish të dashurit Mario Falcone se çfarë është duke humbur. 21 vjeçarja ka pozuar në bikini të verdha ndërsa ekspozon format e trupit e zhytur në një pishinë në Spanjë. Në fillim të këtij muaji, Lucy i dha fund marrëdhënies së saj me Falcone çka u pasqyruar dukshëm në mediat rozë.


I tregon të dashurit se çfarë ka humbur

Wednesday, April 24, 2013

Kjo eshte ministrja me se xi ne bote - FOTO

Alejandra Benitez është “ylli” i ri në qeverinë venezuelase,e shpallur nga presidenti i ri i vendit,Nicolas Maduro. 32-vjeçarja përveçëse deputete në parlament ka marrë pjesë edhe në lojërat olimpike,si një atlete. Me ardhjen e presidentit të ri bukuroshja Alejandra është vënë në krye të ministrisë së sporteve. Ndërsa në web ajo tashmë është kthyer në një ikonë se ksi për format e saj të mrekullueshme

Kjo eshte ministrja me se xi ne bote

Tuesday, April 23, 2013

Në mbrëmje të maturës shkojnë me helikopterMbrëmja e maturës është një ngjarje e rëndësisshme për shumë 18-vjeçare, por janë të rrallë ata që përfundojnë në faqet e para të gazetave.
Pasi kishin ëndërruar për shumë kohë një mbrëmje mature model dhe kishin planifikuar çdo detaj, dy të reja në Britaninë e Madhe mbetën të befasuara kur tashmë nuk kishte ngelur më asnjë limuzinë e lirë për t’u pajtuar me qera.
Të vendosura për t’u paraqitur me bujë në mbrëmje, 18-vjeçaret gjetën një zgjidhje krejt të veçantë. Në një skenar të denjë për filma hollivudianë, ato vendosën të paguajnë 500 paund secila, për t’u transportuar në ballo me helikopter.
Në mbrëmje të maturës shkojnë me helikopter

Rihanna rregullohet gjysmë e zhveshur


Ditët e fundit i ka kaluar duke u qetësuar në pishinë dhe tashmë Rihanna është gati t’i kthehet punës. Këngëtarja nga Barbados ka postuar një foto në Twitter që tregon se si bëhet gati për koncertin në Atlanta.
Sigurisht që kjo foto tregon 25-vjeçaren gjysmë të zhveshur për kënaqësinë e fansave të saj.
Rihanna kohët e fundit ka pasur probleme me laringitin dhe ka anuluar disa nga koncertet e turit botëror Diamonds.
Zëra të tjerë thonë se në fakt këngëtarja po pret një fëmijë nga Chris Brown dhe kjo është arsyeja e vërtetë e shtyrjes së datave.
Rihanna rregullohet gjysmë e zhveshur

Vipet seksi në bikini


Përpara pasqyrës ose në poza për një shooting fotografik, vipet ndërkombëtare përgatiten për verën duke treguar bikini shumë ngjyrëshe dhe forma të mrekullueshme. Nga Alessia Marcuzzi tek Federica Nargi, ja disa foto të tyre me bikini.

Vipet seksi në bikini

Bëjnë seks oral në metro (Video)


pabesueshme por e vërtetë. Në Kinë jo vetëm mund të arrish të gjesh vende të lira në metronë e Taipei, por është e mundur të bësh seks oral mbi prehrin e të dashurit, gjoja duke fjetur mbi prehrin e tij, ‘e mbrojtur’ nga një xhaketë mbi kokë. Një udhëtim me të gjitha kushtet duhet thënë. Bejn seks oral ne metro(VIDEO)

Monday, April 22, 2013

Si keto stjuardesash super te nxehta duhet te kesh gjat udhetimit me avion! (VIDEO)

Si keto stjuardesash super te nxehta duhet te kesh gjat udhetimit me avion

Shikoni se si e rrah vrasesin e Nënes se vet ne gjykat (VIDEO)

Son Attacks His Moms Killer In Court

Si t’ia merrni numrin e telefonit një femre (Video)Një i ri ka gjetur një metodë origjinale për të siguruar numrat e telefonave nga vajzat që i pëlqen. Ai shfrytëzon një truk me letra për të arritur deri të qëllimi i tij. Protagonisti në videon e hedhur në YouTube kërkon nga vajzat që t’i shkruajnë në një letër disa shifra nga numri i telefonit. Pastaj, ai vë bast me to se nëse e gjen letrën në të cilën janë shkruar numrat, atëherë vajza duhet t’ia tregojë numrin e plotë dhe të dalë në takim me të.
Si t’ia merrni numrin e telefonit një femre

3D pamjet e Xhamise qe do te ndertohet ne Prishtine.(VIDEO)

3D pamjet e Xhamise qe do te ndertohet ne Prishtine.

Zhvishet në klipin e ri (Video)


Dita Von Teese është zhveshur dhe në të brendshme shfaqet në videon muzikore të rokerit Jared Leto. Sensuale dhe provokuese ajo shfaqet e shtrirë në një krevat duke demonstruar asetet fizike. Dita Von Teese mbetet përfekte për të realizuar misionin e saj si modele. Zhvishet në klipin e ri (Video)

Rihanna më seksi se kurrëRihanna kaloi një ditë pushimi total në pishinë dhe nuk do të kishte kuptim po të mos publikonte në rrjetet sociale disa foto me bikini për të ndarë me fansat relaksin e saj.
Kohët e fundit Rihanna ka anuluar një sërë koncertesh nga turi i saj botëror “Diamonds”, ku përpos ndjesës së kërkuar ndaj fansave, sqaroi se kishte probleme shëndetësore ndaj nuk mund të zhvillonte disa prej këtyre koncerteve, ashtu siç ishte parashikuar në kalendar.
Kaq ka mjaftuar që në mediat rozë në Shtetet e Bashkuara të përflitet për një shtatzani të këngëtares nga Barbadosi. Zërat të tillë u përforcuan pas disa fotove të publikuara në media ku 25-vjeçarja shfaqet e veshur sportive me kapele dhe syze në dalje të një qendre mjekësore në Los Anxheles.
Vetë këngëtarja nuk ka reaguar ndaj këtyre zërave, ndërsa burime pranë i mohuan kategorikisht duke i cilësuar si false.


Rihanna më seksi se kurrë

Sunday, April 21, 2013

E pabesueshme! I vdekur klinikisht, pak para se t’i merrnin organet e trupit, filloi të flas e të eci normalisht! (video)

444444Djaloshi që do të shikoni në videon e më poshtme “ishte njoftuar klinikisht i vdekur dhe tashmë flet dhe mund të eci lirshëm”!
Tashmë kërkon të rikthehet në normalitet, siç dhe thotë ai vetë: “I want to be back to normal”, pra ai që për pak do të “copëtohej” nga mjekët… “shpëtimtarët” e tij!
Padyshim që një dëshmi që termi “Tru i vdekur”, është i gabuar dhe duhet fshirë

Djaloshi që do të shikoni në videon e më poshtme “ishte njoftuar klinikisht i vdekur dhe tashmë flet dhe mund të eci lirshëm
 • more
 • Shikoni se cfare bejne keta persona me 10,000 IPHONE (VIDEO)

  Domino with 10.000 IPHONE Domino with 10.000 IPHONE

  kamera e fshehur me e mira qe keni par ndonjher (VIDEO)

  candid camera funny on ice My Great Web page

  NE CHICAGO TOKA I PERBIN TRE KERRE SHIKO VIDEON BEFASUESE (Video)

  Sinkhole swallows 3 cars in Chicago My Great Web page

  Ja Vlen Te Shikohet Kjo Super Femër… (Video)

  My Great Web page

  Luis Suarez bites Ivanovic - Liverpool vs Chelsea

  Luis Suarez bits ivanovic

  Zbulimi Shokues, Çfarë Hanë Modelet Për Të Qëndruar Në Formë, Nuk Do Ta Besoni

  p.txt
  Vajzat e pasarelave të njohura si supermodele me trup për tu pasur zili, arrijnë deri në çmenduri për të ruajtur linjat e tyre trupore. Modelet hanë copa letre për të mos u shëndoshur dhe për tu ndier të ngopura. Është ky lajmi shokues i publikuar nga “The Vogue Factor”, libri i Kirstie Clements, ish-drejtuese e Vogue Australia.

  My Great Web page

  Shikoni se ne cfar gjendje ka incizu veten kjo Vajze (VIDEO)

  My Great Web page

  E pyesin Dacicin: A të merr gjumi natën? (Video)

  Ivica Dacic
  Grupet e qytetarëve kanë përdorur maratonën e Beogradit dhe praninë e kryeministrit serb Ivica Dacic për të shprehur pakënaqësinë me propozimin e marrëveshjes në Bruksel për veriun e Kosovës.
  Në fillim të ngjarjes sportive, një grup brohoriste “Tradhti, tradhti", ndërsa në fund disa nga ta vrapuan në cak me pankartën ku shkruante: “Nuk do ta japim Kosovën”.
  Njoftimin e pjesëmarrësve në maratonë, e ndërpreu mesazhi “U tradhtua Kosova”, ndërsa nga një ndërtesë afër u lëshua një pano me të njëjtën fjali. Serbët akuzonin Dacicin, pranë të cilit ishte përfaqësuesi i BE-së në Beograd, Vincent Degert, dhe promotori i maratonës - Karl Lewis. Policia ka ndërhyrë duke hequr ato parulla nga ndërtesa.
  Pastaj, një serb, për të cilin lëvizja “Nasi” thotë se është anëtar i tyre, Marko N., e ka pyetur Dacicin “se a mund të fle”, në çka Dacici iu përgjigj me “po”!
  "A do t’ju pëlqente më shumë t’i dëbojnë (serbët e Kosovës), e pastaj t’i vajtojmë. Ju doni t’i dëbojnë, e të qani për ta. Ti e do Serbinë më shumë se unë?”, e pyeti Dacici qytetarin e pakënaqur.
  Kryeministri serb tha se do të bëjë gjithçka për të shpëtuar serbët në Kosovës, ndërsa në pyetjen nëse Kuvendi i Serbisë mund ta pranojë atë marrëveshje të parafiruar, ai u përgjigj pozitivisht.
  "Nëse Kuvendi mendon ndryshe, në qoftë se njerëzit mendojnë ndryshe, le të jetë ashtu”, tha Dacici.
  Në fund të bisedës Dacici i tha Tanjugut se ishte i kënaqur që ai qytetar "ia tha në fytyrë se çka mendon". Ndërsa, për Blic tha se ky nuk është vend për debate politike, por aktivitete sportive
  My Great Web page

  Modelja shqiptare Almedina Abazi cmendi Turqine me kete vallzim (Video)

  BEST DANCE

  Contact Form

  Name

  Email *

  Message *