Monday, April 15, 2013

Policia amerikane liron nga burgu “Pipi çorapëgjata”– Ju sjellim Video dhe ca foto të saj dje dhe sotIsh-aktorja fëmija Tami Erin u arrestua nga policia e akuzuar për “sulm ndaj shokut të saj”  raporton TMZ. transmton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”
Sipas policisë  aktorja Tami Erin, i cili luajti në filmin e vitit 1988 fëmijë (‘Pippi Longstocking’) është arrestuar e akuzuar për një sulm.

Funny Video Visit Here
The Morning Show : Pippi Longstocking

Contact Form

Name

Email *

Message *