Sunday, March 31, 2013

Shikoni Nuri Seferin si e Hedh Ne toke Serbin per 11 sekonda (video)

Nuri-Seferi

Shikoni se si boksieri shqiptar e rrezon ne nokaut per 11 sekonda boksierin serb!

Shikon! se cfar i ben kjo Doktoresh Pacientit saj..!

moo

Kjo eshte nje doktoresh e cila i trajton, pacientet e saj, me shum, sjellje dhe  ata e respektojne,  shum per ket mirkpritje qe  ajo ju ben ajo eshte, nje doktoresh shum e bukur e perkryer qe cdo pacien do donte qe ta vizitonte,

Xhemajli i madh, 3 gola në fitoren e Napolit

Blerim Xhemajli është treguar lojtar i madh, duke e zhvilluar sonte ndeshjen e karrierës. Mesfushori shqiptar e ka udhëhequr Napolin drejt fitores ndaj Torinos me rezultat 5:3, në një ndeshje mjaft interesante. Përfaqësuesi zviceran realizoi tre gola, për herë të parë në karrierë.
Futbollisti shqiptar nga Maqedonia e hapi serinë e golave në minutën e 10, për të vazhduar me shënime në minutat 47 e 80. Ndërkaq, në minutat e fundit Edinson Cavani shënoi dy gola për ekipin udhëtues, derisa më parë Marek Hamsik e kishte humbur penalltinë.
Përpos Xhemajlit, me sukses tek Napoli luajti edhe Valon Behrami. Në anën tjetër, për Torinon e Migjen Bashës golat i shënuan Barreto (30’), Jonathas nga penalltia (74’) e Meggiorini (78’). Pas kësaj fitoreje, ekipi napolitan e riktheu pozitën e dytë në Serie A. /Fish Media/